• jarni.jpg
  • jaro_podzim.jpg
  • slide_jaro_mal.jpg
  • unor.jpg
  • unor2.jpg

Kdo jsme

Křesťanský sbor Dobrá zpráva je křesťanským společenstvím řadícím se k evangelikálně - charismatickému proudu protestantských církví.

Z historie sboru

Po pádu komunistického režimu v roce 1989 přišla svoboda hlásat evangelium o smrti a vzkříšení Ježíše Krista.

Číst dál...

Čím žijeme

Stejně jako celý svět i my jsme ovlivněni pandemií Covid-19. Je nám jasné, že nic není jako dřív, a už ani nebude.
Vyzkoušeli jsme si setkávání prostřednictvím počítačových obrazovek a doufáme, že tuto kapitolu v historii sboru budeme moci považovat za uzavřenou. Opět se scházíme ve Spolkovém domě na nedělní shromáždění a doufáme, že se nám podaří obnovit i další aktivity, nebo začít s něčím úplně novým.

Číst dál...

Čemu věříme

Věříme, že Bible (tedy svaté Písmo Starého i Nového zákona) je Božím slovem inspirovaným Duchem svatým. Jeho účelem je zjevit lidem Boží odpověď na věčné otázky původu a smyslu naší existence a hlavně zjevit lidem cestu spasení, tj. záchrany z hříchu a věčného zahynutí zpět k původnímu Božímu plánu - věčnému životu.

Číst dál...

Co děláme

Po roce a půl improvizovaného fungování a scházení se na nejrůznějších místech včetně online bohoslužeb obnovujeme naše pravidelná nedělní shromáždění ve Spolkovém domě, scházení mužů, žen, mládeže i dorostu. O bližší informace si klidně napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na tel. 722824669.
V sobotu 23. 10. vyrazíme na Pochod pro Tobíka.

Číst dál...

Co podporujeme

Motto: "... vždyť radostného dárce miluje Bůh." 2. Korintským 9,7b

Součástí našich shromáždění jsou sbírky. Uvědomujeme si, že potřebných je a bude kolem nás stále dost, a rozhodli jsme se, že některé konkrétní organizace budeme podporovat každý rok.

Číst dál...