• kvety-jaro.jpg
  • kvety.jpg
  • leto2web.jpg
  • slide_jaro_mal.jpg
  • stromy.jpg

Kdo jsme

Křesťanský sbor Dobrá zpráva je křesťanským společenstvím, které se řadí k evangelikálně - charismatickému proudu protestantských církví.

Číst dál...

Co děláme

V našem sborovém životě se odráží rozmanitost našich osobností, názorů, zálib i věku. To, co ale máme společné, je víra v Ježíše. Scházíme se v neděli na shromáždění (bohoslužbě), děti mají svá dětská shromáždění. Během týdne se setkáváme na „skupinkách“ a modlitebním shromáždění.

Číst dál...

Čemu věříme

Věříme, že Bible (tedy svaté Písmo Starého i Nového zákona) je Božím slovem inspirovaným Duchem svatým. Jeho účelem je zjevit lidem Boží odpověď na věčné otázky původu a smyslu naší existence a hlavně zjevit lidem cestu spasení, tj. záchrany z hříchu a věčného zahynutí zpět k původnímu Božímu plánu - věčnému životu.

Číst dál...

A co děláme teď...

 Tento týden se koná jablonecký ekumenický Týden modliteb za požehnání městu a kraji. Ve středu se uskuteční modlitební setkání u nás. Ačkoli ještě všechno v Podhorské není podle našich představ a plánů, rádi přivítáme hosty :-).

Číst dál...

Co podporujeme

Motto: "... vždyť radostného dárce miluje Bůh." 2. Korintským 9,7b

Součástí našich shromáždění jsou sbírky. Uvědomujeme si, že potřebných je a bude kolem nás stále dost, a rozhodli jsme se, že některé konkrétní organizace budeme podporovat každý rok.

Číst dál...